CIĘCIE GAZEM TO NASZA SPECJALNOŚĆ!

CIĘCIE GAZOWE BLACH GRUBYCH ZE STALI CZARNEJ

Teraz mogą Państwo wykluczyć konieczność wykonywania dalszych działań i zredukować własne koszty produkcji, logistyki i inwestycji w maszyny zamawiając cięte gazowo produkty, które zostaną dostarczone bezpośrednio we wskazaną lokalizację, gotowe do zastosowania, lub do Państwa zakładu produkcyjnego.

Współpracujemy z wiodącymi światowymi producentami blach, a dzięki naszej niezależności, zawsze oferujemy naszym klientom właściwą jakość za właściwą cenę. Dzięki koncentracji naszej produkcji, możemy zapewnić Państwu stałe dostawy i konkurencyjne ceny.

We współpracy z naszymi partnerami, możemy również zająć się dalszym przerabianiem materiału w komponenty gotowe do zastosowania. Czym więcej możemy zrobić, tym więcej czasu mogą zaoszczędzić nasi klienci.

Więcej o naszym asortymencie produktowym tutaj.

Więcej szczegółowych informacji o cięciu gazem można uzyskać kontaktując się z Działem Sprzedaży tutaj.

Parametry techniczne
Materiał: stal czarna
Wymiar stołu: 4,2m x 21m
Grubość: 10-200 mm

Informacje, które powinno zawierać zapytanie na cięcie gazowe:

  • rysunek techniczny detalu w formacie pliku DXF lub DWG;
  • specyfikację materiału, z którego ma być wykonany detal, tj. gatunek, grubość i jeżeli jest to konieczne, to rodzaj wykończenia powierzchni blachy;
  • ilość sztuk danego detalu;
  • jeśli nie dysponujecie Państwo rysunkami technicznymi w wersji elektronicznej, możemy przyjąć do wyceny rysunki w formacie PDF bądź JPG dokładnie zwymiarowane i z kompletem informacji.