CIĘCIE PLAZMĄ

CIĘCIE PLAZMĄ

Oferujemy usługi cięcia plazmą, które spełniają wszelkie wymogi rynkowe pod względem jakości ich wykonania. Nasz wykwalifikowany personel obsługi spełni Państwa oczekiwania odnośnie cięcia plazmą.

Wycięte części mogą zostać dostarczone pod wskazany przez Państwa adres.

Usługa cięcia plazmą zostanie wykonana zawsze zgodnie z Państwa wymaganiami i oczekiwaniami.

Cięcie plazmowe w celu zwiększenia konkurencyjności produktu
Teraz mogą Państwo wykluczyć konieczność wykonywania dalszych działań i zredukować własne koszty produkcji, logistyki i inwestycji w park maszynowy zamawiając u nas cięte plazmowo produkty, które zostaną dostarczone bezpośrednio pod wskazaną przez Państwa lokalizację, gotowe do bezpośredniego zastosowania.

Współpracujemy z wiodącymi światowymi producentami blach, a dzięki naszej niezależności, zawsze oferujemy naszym klientom odpowiednią jakość za odpowiednią cenę. Dzięki koncentracji naszej produkcji, możemy zapewnić Państwu stałe dostawy i konkurencyjne ceny.

Wykorzystując własne zdolności produkcyjne jak też współpracę z naszymi partnerami, możemy również zająć się dalszym przetworzeniem materiału w komponenty gotowe do zastosowania. Przykładowo, wycięty plazmowo element może zostać poddany obróbce plastycznej lub mechanicznej. Czym więcej możemy zrobić, tym więcej czasu mogą zaoszczędzić nasi klienci.

Więcej szczegółowych informacji o cięciu plazmą można uzyskać kontaktując się z Działem Sprzedaży tutaj.

Parametry techniczne:
Materiał:  stal czarna i aluminium
Wymiar stołu:  4200 x 25000 mm

Grubość:  do 40 mm - stal czarna; 2 ÷20 mm – aluminium (cięcie plazmowe)

                 do 200 mm - stal czarna (cięcie gazowe)

Informacje, które powinno zawierać zapytanie na cięcie plazmowe:

  • rysunek techniczny detalu w formacie pliku DXF lub DWG;
  • specyfikację materiału, z którego ma być wykonany detal, tj. gatunek, grubość i jeżeli jest to konieczne, to rodzaj wykończenia powierzchni blachy;
  • ilość sztuk danego detalu;
  • jeśli nie dysponujecie Państwo rysunkami technicznymi w wersji elektronicznej, możemy przyjąć do wyceny rysunki w formacie PDF bądź JPG dokładnie zwymiarowane i z kompletem informacji.