USŁUGI I PRODUKTY

USŁUGI I PRODUKTY

BE Group oferuje szeroki i konkurencyjny wachlarz usług produkcyjnych oraz logistycznych. Nasze doświadczenie i niezawodność w obróbce asortymentu stali czarnej, nierdzewnej i aluminium obejmuje elementy pochodzące od wiodących dostawców. Oferując produkty poddane obróbce wstępnej, dostosowane do indywidualnych potrzeb i spełniające specjalne wymagania, umożliwiamy naszym klientom maksymalne skrócenie długości cyklu produkcyjnego i optymalizację kosztów produkcji.

BE Group dostarcza właściwe produkty prosto do zakładu produkcyjnego klienta po konkurencyjnych cenach i w odpowiednim terminie. Zlecając część swojej produkcji na zewnątrz, nasz klient może skupić się na swojej głównej działalności, uwolnić kapitał i zasoby, zmniejszyć wydatki oraz zwiększyć rentowność produkcji.

BE Group posiada własne Centrum Usług Produkcyjnych wyposażone w nowoczesny park maszynowy, pozwalające nam świadczyć profesjonalne usługi kooperacyjne i produkcyjne. Naszym Klientom oferujemy możliwość zakupienia w jednym miejscu wyrobów hutniczych wraz z usługą ich przetworzenia i dostawą pod wskazany adres.

Stawiamy do Państwa dyspozycji nowoczesne maszyny oraz doświadczony zespół technologów i operatorów. Gwarantujemy wysoką jakość usług produkcyjnych i terminowość dostaw. Zlecając nam obróbkę detali możecie Państwo skupić się na swojej głównej działalności, zmniejszyć koszty, zwiększając własną wydajność i rentowność produkcji.

Nasze usługi produkcyjne obejmują:

  • Cięcie laserem
  • Cięcie plazmą
  • Cięcie gazowe blach grubych ze stali czarnej
  • Termiczne ukosowanie krawędzi
  • Mechaniczne ukosowanie krawędzi
  • Gięcie na prasach krawędziowych
  • Śrutowanie blach
  • Usługi logistyczne

BE Group stale dąży do skracania czasu realizacji zleceń i zmniejszania kosztów transportu. Dzięki ponad stuletniemu doświadczeniu w handlu stalą i innymi rodzajami wyrobów metalowych oraz usługach produkcyjnych, jesteśmy pewni, że spełnimy, a nawet przekroczymy Państwa wymagania i oczekiwania. Usługi produkcyjne to nasza specjalność!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat poszczególnych usług produkcyjnych. Więcej informacji o zakresie oferty  uzyskacie Państwo kontaktując się z pracownikami naszego Działu Sprzedaży tutaj.